REKLAMA   KONTAKT   REGULAMIN   DODAJ FIRMĘ

reklama

CUKIERNIA URBAŃSCY

34-220 Maków Podhalański 3 Maja 14
tel. 33 874 41 42
email. biuro@urbanscy.pl
www.urbanscy.pl

Jesteśmy producentem ciast, ciasteczek oraz wafli z nadzieniem kajmakowym, zlokalizowanym na południu Polski.
Firma  została założona w roku 1988 przez małżeństwo Annę i Bolesława Urbańskich - doświadczonych mistrzów cukierniczych.  W ciągu ostatnich 25 lat firma rozwinęła się z firmy przydomowej w nowoczesną fabrykę, która została zbudowana od podstaw w 2004 roku w Suchej Beskidzkiej. W roku 2005  wdrożono ISO 9001:2000 oraz HACCP.
 
 Nasz zakład znajduje się w miejscowości historycznie związanej z produkcją wafli .  Właśnie tutaj , na początku XX wieku w restauracji w pobliżu dworca kolejowego, rodzice światowej sławy reżysera Billy Wildera rozpoczęli produkcję wafli karmelowych zwanych „pischinger".
 
 W roku 1988 w miejscowości Grzechynia rozpoczęła się produkcja pierwszych wyrobów cukierniczych, między innymi tortów ślubnych, ciast, kremówek, biszkoptów rogalików i innych słodkości.  Zebrane w ciągu minionych lat doświadczenie pozwoliło udoskonalić zarówno metody produkcji, jak i poszczególne wyroby.
 
 Nasze produkty np. wafle zwane „pischinger" i domowe ciasteczka wytwarzane są na podstawie tradycyjnych receptur stosowanych z użyciem nowoczesnej technologii produkcji. W naszym zakładzie używamy naturalnych składników, zakupionych od wyselekcjonowanych dostawców , którzy respektują  zasady tworzenia produktów naturalnych o tradycyjnym smaku i doskonałej jakości.
 

 Głównym celem firmy jest satysfakcja Klientów. Ich wysokie wymagania spełniamy poprzez dbałość o walory smakowe naszych wyrobów, do produkcji których wykorzystujemy surowce najwyższej jakości. 

strona 1 z 1


Copyright MakowPodhalanski.pl
ilość odwiedzin: 822082, dzisiaj: 63